تبلیغات
گزیده اخبار علمی - مجله علمی - آیا می دانید چرا حلقه ازدواج در انگشت چهارم قرار می گیرد؟
گزیده اخبار علمی - مجله علمی
در راستای بالا بردن سطح علمی مطالب جالب علمی و روز دنیا را برای شما ارایه می دهیم

اگر نگوییم تمام کارهای ما انسانها بر مبنای فلسفه ای نهفته در اندرون موضوع است باید بگوییم بسیاری از کارهایی که ما انجام می دهیم بیهوده نبوده و فلسفه ای در پشت خود نهان دارد.قرار گرفتن حلقه ازدواج در انگشت چهارم دست انسان نیز گویا از این دسته اعمال بشر است.اگر می خواهید رمز و راز این عمل را بدانید فقط کافی است چند حرکت ساده زیر را انجام دهید.برای مطالعه به ادامه مطلب بروید…..

۱-دستانتان را روبروی همدیگر قرار داده و انگشتان میانی هر دو دست را از پشت به هم بچسبانید.

۲- انگشتان دیگر را از نوک آن ها به هم بچسبانید.

۳- حال که این عمل را انجام دادید.تلاش کنید انگشتان خود را از هم مقداری جدا کنید البته به ترتیب، ابتدا انگشتان شصت را از هم جدا می کنیم،انگشتان شصت نماد پدر و مادر هستند که روزی ما را ترک خواهند کرد و یا اینکه ما آنها را ترک خواهیم نمود،هرچند باور آن برای ما سخت است.

۴-انگشتان شصت را دوباره به هم متصل کنید و تلاش کنید انگشتان اشاره را از هم باز کنید.دوستان عزیز این انگشتان نماد خواهران و برادران ما می باشند که آنها را هم روزی در کنار خود نخواهید یافت.

۵-حال نوبت به انگشتان کوچک دست می رسد که نماد فرزندان ما خواهند بود.

همین طور که می بینید همه انگشتان از هم جدا می شوند اما حالا به قسمت هیجان انگیز آزمایشمون می رسیم.

۶-همه انگشتان را دوباره روی هم بزارین و سعی کنید انگشتان چهارم را از هم باز کنید.تلاش کنین …باز نمی شه؟ معلومه چون این انگشتان نماد زوج های عاشقی هستند که تمام عمر با هم می مونن و هیچ چیزی نمیتونه اونها رو از هم جدا کنه. شاید بگین انگشن وسط کیه خوب معلومه خود شمایین.
طبقه بندی: جالب، 
برچسب ها: چرا حلقه ازدواج در انگشت چهارم قرار می گیرد، حلقه ازدواج، اهمیت حلقه ازدواج، انگشت چهارم،
ارسال توسط پیمان کوره پز
آخرین مطالب

قالب وبلاگ