تبلیغات
گزیده اخبار علمی - مجله علمی - خوردن غذا در لاغر شدن موثر است
گزیده اخبار علمی - مجله علمی
در راستای بالا بردن سطح علمی مطالب جالب علمی و روز دنیا را برای شما ارایه می دهیم

مرتبه
تاریخ : شنبه 21 آبان 1390

خوردن غذا در لاغر شدن موثر است

اگر در نقطه ایی از بدنتان با توده ی چربی ها مواجه اید، برای حذف آنها و رسیدن به اندام دلخواه خود باید متابولیسم بدنتان را تحریک کنید. بدین منظور برخی از مواد معدنی و ویتامین ها بخصوص روی و ویتامین C بسیار مؤثر عمل می کنند. ویتامین C و روی آنزیم هایی را فعال می کنند که به سوزاندن و از بین بردن چربی ها یاری می رسانند. همچنین توجه داشته باشید که باید به میزان کافی پتاسیم جذب کنید. این ماده ی معدنی باعث تحریک متابولیسم در داخل سلولها می شود. پس برای اینکه دوباره بتوانید لباسهای سایز کوچکتان را بپوشید غذا بخورید!

1. پتاسیممواد غذایی سرشار از پتاسیم از قبیل سیب زمینی، هویچ، قارچ، پیاز و زرد آلو میل کنید.

2.مایعاتبدن انسان برای دفع سموم نیاز به روزانه 2 لیتر مایعات دارد. به این منظور نوشیدنی های ایده آلی مثل آب معدنی و آب میوه و سبزیجات را فرموش نکنید.

3. منیزیممنیزیم در میوه های خشک از قبیل گردو، فندق و .... وجود دارد. میوه های خشک در سوزاندن چربی ها در سطح سلولها نقش موثری ایفا می کنند.

4. فیبرهامصرف مواد غذایی سرشار از فیبر بویژه سبزیجات تازه و غلات غنی شده را افزایش دهید! فیبرها عملکرد روده ها را تحریک و حذف چربی ها را تضمین می کنند.مواد غذایی سرشار از فیبر عبارتند از: نان کامل، سیب، گریپ فروت، انگور فرنگی، کنگر، بروکلی، آندیو(کاسنی فرنگی)، لوبیا سبز، خیار، سیب زمینی، انگور قرمز، فلفل، چغندر، کرفس، گوجه فرنگی، مارچوبه و کلم چینی.

5. بپرهیزیدبرخی از مواد غذایی مانع از زهکشی بافت ها و حذف چربی ها می شوند از قبیل:• محصولاتی که با آرد سفید تهیه می شوند مثل نان و انواع کیک ها• قند و مواد غذایی شیرین و نوشیدنی های شیرین• مواد غذایی چرب، گوشت خوک، انواع پنیر ها، شیرینی جات، بیسکویت، بستنی• سیب زمینی سرخ کرده، چیپس، انواع لازانیا و ...
طبقه بندی: تغذیه، 
برچسب ها: چگونه لاغر شویم، چگونه رژیم بگیریم، اموزش لاغر شدن، تغذیه صحیح، تاثیر تغذیه بر لاغری، خوردن غذا در لاغر شدن موثر است،
ارسال توسط پیمان کوره پز
آخرین مطالب

قالب وبلاگ